Szklane elewacje budynków komercyjnych, rodem z hollywoodzkich filmów, coraz częściej znajdują zastosowanie jako forma wykończenia fasad galerii handlowych, sklepów, biurowców a nawet domów jednorodzinnych. Piękne przeszklenia niewątpliwie dodają prestiżu oraz nowoczesnego wyglądu budynkom. Jednak by spełniły swoje zadanie warunek jest jeden – muszą być nieskazitelnie czyste!

mycie elewacji Cleanline

Dawniej, jedynym sposobem na usunięcie zabrudzeń atmosferycznych, takich jak: kurz czy zacieki wodne, było klasyczne mycie za pomocą ściągaczek i detergentów z wykorzystaniem technik alpinistycznych bądź podnośników. W przypadku bardzo wysokich obiektów, jak najbardziej ma to sens. W Polsce najczęściej budynki małych i średnich przedsiębiorstw, nie przekraczają 20m wysokości. A więc klasyczne metody mycia szklanych fasad, nie znajdują ekonomicznego jak i praktycznego uzasadnienia.

Otaczający nas świat coraz bardziej przyśpiesza. Inwestorzy chcą mieć czystą elewację, w ciągu jednego dnia. W przypadku większości otaczających nas budynków jest to możliwe!

Nieefektywne i długotrwałe metody mycia powierzchni szklanych, odchodzą powoli do lamusa. Wypierają je nowoczesne i ekologiczne technologie mycia wodą ultraczystą - demineralizowaną i dejonizowaną.

Nowoczesne systemy polegają na zmiękczaniu oraz oczyszczaniu wody wodociągowej z chloru, wapienia oraz związków mineralnych. Dzięki tej technologii możemy bez użycia chemii oczyszczać szklane powierzchnie, nie pozostawiając żadnych smug.

Woda demineralizowana posiada właściwości czyszczące i antyelektrostatyczne. Nie wymaga wycierania powierzchni do sucha ponieważ podczas wysychania nie pozostawia smug, za które odpowiedzialne są związki chemiczne, obecne w wodzie z sieci wodociągowej.

Bardzo ważnym argumentem, jest również troska o środowisko. Technologia mycia okien i elewacji wodą demineralizowaną, jest neutralna dla środowiska!

Ponadto systemy wykorzystujące wodę demineralizowaną oparte są na czyszczeniu za pomocą kijów teleskopowych o zasięgu do 18m. To dzięki nim możliwe jest mycie budynków bez użycia lin i podnośników, co znacznie skraca proces czyszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia elewacji !!!

Zadbamy o Twoją elewację, zostań naszym Klientem!!!

autor: Łukasz Antosz

 

Obraz
Obraz
Obraz
cleanline
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline

Znajdziesz nas tutaj