Szklane elewacje budynków komercyjnych, rodem z hollywoodzkich filmów, coraz częściej znajdują zastosowanie jako forma wykończenia fasad galerii handlowych, sklepów, biurowców a nawet domów jednorodzinnych. Piękne przeszklenia niewątpliwie dodają prestiżu oraz nowoczesnego wyglądu budynkom. Jednak by spełniły swoje zadanie warunek jest jeden – muszą być nieskazitelnie czyste!

mycie elewacji Cleanline

Dawniej, jedynym sposobem na usunięcie zabrudzeń atmosferycznych, takich jak: kurz czy zacieki wodne, było klasyczne mycie za pomocą ściągaczek i detergentów z wykorzystaniem technik alpinistycznych bądź podnośników. W przypadku bardzo wysokich obiektów, jak najbardziej ma to sens. W Polsce najczęściej budynki małych i średnich przedsiębiorstw, nie przekraczają 20m wysokości. A więc klasyczne metody mycia szklanych fasad, nie znajdują ekonomicznego jak i praktycznego uzasadnienia.

Otaczający nas świat coraz bardziej przyśpiesza. Inwestorzy chcą mieć czystą elewację, w ciągu jednego dnia. W przypadku większości otaczających nas budynków jest to możliwe!

Nieefektywne i długotrwałe metody mycia powierzchni szklanych, odchodzą powoli do lamusa. Wypierają je nowoczesne i ekologiczne technologie mycia wodą ultraczystą - demineralizowaną i dejonizowaną.

Nowoczesne systemy polegają na zmiękczaniu oraz oczyszczaniu wody wodociągowej z chloru, wapienia oraz związków mineralnych. Dzięki tej technologii możemy bez użycia chemii oczyszczać szklane powierzchnie, nie pozostawiając żadnych smug.

Woda demineralizowana posiada właściwości czyszczące i antyelektrostatyczne. Nie wymaga wycierania powierzchni do sucha ponieważ podczas wysychania nie pozostawia smug, za które odpowiedzialne są związki chemiczne, obecne w wodzie z sieci wodociągowej.

Bardzo ważnym argumentem, jest również troska o środowisko. Technologia mycia okien i elewacji wodą demineralizowaną, jest neutralna dla środowiska!

Ponadto systemy wykorzystujące wodę demineralizowaną oparte są na czyszczeniu za pomocą kijów teleskopowych o zasięgu do 18m. To dzięki nim możliwe jest mycie budynków bez użycia lin i podnośników, co znacznie skraca proces czyszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia elewacji !!!

Zadbamy o Twoją elewację, zostań naszym Klientem!!!

autor: Łukasz Antosz

 

Obraz
Obraz
Obraz
cleanline
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline
Obraz
cleanline

Znajdziesz nas tutaj